Hakkımızda

Sodem Çanta

2006'dan beri doğaya bırakılan ve son derece zararlı bu plastik poşet ve torbaların yaşammızdan çıkartılması ve bunun yerine doğa dostu bez çanta ve torbaların üretilmesi ile ilgili hizmet veren Sodem Çanta, bu alanda hızla gelişim göstererek, sektörünün öncü ve en büyük şirketlerinden biri haline gelmiştir. Kurumsal yapısını daima güçlendirerek ve alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretim birimlerine uygulayan şirketimiz, tüm Türkiye'de ve Dünya'nın birçok ülkesinde ticaret hacmini yükseltmektedir.

Sosyal sorumluluğunun bilincinde olan ve doğaya duyarlı her şirketin ve her bireyin yanında olan Sodem Çanta, plastik kullanımının en aza inmesi ve doğa dostu bez çanta ve torbaların kullanılması hususunda elinden gelen desteği esirgemeyecektir.

VİZYONUMUZ

Sodem Çanta, bez çanta üretimi için geliştirmekte olduğu teknolojisi ve yüksek kalitede hizmet standardı ile Türkiye ve Dünya'da sektöründe lider konuma gelmeyi hedeflemiştir.

MİSYONUMUZ

Sodem Çanta, müşterilerine en iyi hizmeti vererek, doğa dostu ürünlerini, doğa güvenliğini sağlayarak sunma ilkesini benimsemiştir.